Chrzest Święty

• Sakramentu chrztu udzielamy w II niedzielę miesiąca podczas Mszy św. o godz. 12.30.
  • Zapisy dzieci do chrztu odbywają się w biurze parafialnym.
  • W MIESIĄCU KWIETNIU CHRZEST ZAMIAST DRUGIEJ NIEDZIELI W NIEDZIELĘ ZMARTWYCHWSTANIA O GODZ. 12.30

Do zapisu należy przynieść:

• akt urodzenia dziecka,
  • świadectwo ślubu kościelnego rodziców,
  • dane adresowe rodziców chrzestnych,
  • zaświadczenie proboszcza miejsca zamieszkanaia rodziców chrzestnych, że są praktykującymi katolikami.

Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych odbywa się w sobotę przed drugą niedzielą miesiąca o godz. 18.40 w kościele.

137 0.072096109390259