Parafia pw. św. Ojca Pio

z udziałem dzieci szkolnych: 11.15
suma parafialna: 12.30
z udziałem dorosłych: 18.00
 7.30, 8.30, 18.00, 19.00 (oprócz sobót)

Nasze biuro parafialne czynne jest:

poniedziałek 17.00 - 17.45;

środa 9.00 - 10.00

czwartek 18.30 - 19.30

piątek 18.30 - 19.00 /sprawy małżeńskie/

W I piątek miesiąca i uroczystości
biuro parafialne nieczynne.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Ojca Pio
adres email: info@parafiapio.pl

Wspólnota modlitewno ewangelizacyjna Betlejem

SNE Betlejem

Jesteśmy jedną z grup duszpasterskich parafii p.w. Św. Ojca Pio w Gdańsku. Wywodzimy się z szeroko rozumianego katolickiego ruchu charyzmatycznego i ściśle współpracujemy z Gdańską Szkołą Nowej Ewangelizacji. Poruszeni działaniem Ducha Świętego pragniemy być żywą cząstką Kościoła w Gdańsku Ujeścisku i dzielić się tym życiem z innymi.

Eucharystia gromadzi nas każdego tygodnia i pozwala wgłębiać się w prawdę o rodzeniu się Boga w życiu ludzkości i każdego człowieka. Tu nabieramy Ducha by iść w codzienność z radością i nadzieją, mimo trosk i problemów. Doświadczamy, że Bóg ma moc przemieniać nasze życie i chce czynić z nas swój dom – Dom Chleba (Betlejem), chleba który da się połamać i rozdać bliźnim.

Spotykamy się w środy o godz. 19.00 na mszy św. z modlitwą uwielbienia,  w parafii Ojca Pio na Ujeścisku.

Zapraszamy także Ciebie!!!  W Betlejem rodzi się Życie!

Więcej informacji o nas, naszym byciu i działaniu we wspólnocie, o diakoniach, o SNE, a także nieco fotek znajdziesz na naszej stronie internetowej:    http://betlejem.parafiapio.pl/

Sentencja

Każda prawdziwa miłość musi mieć swój Wielki Piątek.

krd. Stefan Wyszyński

Liturgia Słowa