Parafia pw. św. Ojca Pio

z udziałem dzieci szkolnych: 11.15
suma parafialna: 12.30
z udziałem dorosłych: 18.00
 7.30, 8.30, 18.00, 19.00 (oprócz sobót)

Nasze biuro parafialne czynne jest:

poniedziałek 17.00 - 17.45;

środa 9.00 - 10.00

czwartek 18.30 - 19.30

piątek 18.30 - 19.00 /sprawy małżeńskie/

W I piątek miesiąca i uroczystości
biuro parafialne nieczynne.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Ojca Pio
adres email: info@parafiapio.pl

3 lutego 2018r.

V Niedziela Zwykła

V NIEDZIELA ZWYKŁA

5 II 2018 r.

·                   WSPOMNIENIE NMP Z LOURDES - DZIEŃ CHOREGO

W niedzielę 11 lutego przypada wspomnienie NMP z Lourdes. Tego dnia obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Chorych zapraszamy na Mszę św. o godz. 10.00                      z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia. Ks. Arcybiskup zaprasza chorych                         na Archidiecezjalne Obchody Światowego Dnia Chorego do kościoła św. Urszuli Ledóchowskiej na Chełmie o godz. 13.00. Msza św. będzie transmitowana przez Telewizję Polonia.

·                   PIELGRZYMKA DO GROBU OJCA PIO

Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Rzymu i San Giovanni Rotondo   z okazji 100 rocznicy stygmatów i 50 rocznicy narodzin dla nieba św. Ojca Pio. Pielgrzymka odbędzie się w dniach 26 kwietnia – 7 maja. Organizujemy również pielgrzymkę                      do Ziemi Świętej w październiku. Zapisy w biurze parafialnym.

·                   PODZIĘKOWANIE KSIĘDZU DIAKONOWI

W dniu dzisiejszym w naszej parafii kończy praktykę ks. Diakon Wojciech Konkol. Dziękujemy za wygłoszone dzisiaj Słowo Boże oraz za posługę w naszej parafii.                  Ks. Diakonowi życzymy potrzebnych łask od Pana Boga na czas przygotowania                   do święceń kapłańskich.

·                   KOLONIE LETNIE

Dzisiaj po Mszy Świętej w Sali konferencyjnej można odbierać karty kolonijne                       na letni wyjazd dzieci do Muszyny.

·                   BAL KARNAWAŁOWY DLA DZIECI

W sobotę 10 lutego zapraszamy dzieci na zabawę karnawałową w domu parafialnym od godz. 14.00 do 18.00.

·                   BAL KARNAWAŁOWY DLA DOROSŁYCH

W sobotę, 10 lutego w naszym domu parafialnym organizowana jest zabawa karnawałowa w godz. 20.00 - 2.00. Zapisy w kawiarence.

·                   SPOTKANIA

-  Parafialnego Zespołu Caritas – wtorek 18.00

- Rodziców dzieci I Komunijnych zapraszamy na spotkanie w niedzielę 18 lutego                o godz. 19.00.

·                   BUDOWA KOŚCIOŁA

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na budowę kościoła. Dziękujemy za ofiary złożone na ogrzewanie kwocie 1300 zł. W przyszłą niedzielę zbiórka do makiety                    na ogrodzenie kościoła.

·                   PRASA KATOLICKA

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Niedziela.

·                   ŻYCZENIA

Wszystkim parafianom obchodzącym swoje urodziny, imieniny i jubileusze małżeńskie życzymy błogosławieństwa Bożego i szczególnej opieki świętych patronów.

Sentencja

Przekonacie się, że Ja jestem Panem, gdy otworzę wasze groby i wyprowadzę was z grobów, ludu mój.

Ez 37, 13

Liturgia Słowa