Parafia pw. św. Ojca Pio

z udziałem dzieci szkolnych: 11.15
suma parafialna: 12.30
z udziałem dorosłych: 18.00
 7.30, 8.30, 18.00, 19.00 (oprócz sobót)

Nasze biuro parafialne czynne jest:

poniedziałek 17.00 - 17.45;

środa 9.00 - 10.00

czwartek 18.30 - 19.30

piątek 18.30 - 19.00 /sprawy małżeńskie/

W I piątek miesiąca i uroczystości
biuro parafialne nieczynne.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Ojca Pio
adres email: info@parafiapio.pl

4 listopada 2017r.

XXXI Niedziela Zwykła

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

5 XI 2017 r.

·        WYPOMINKI

Przy wyjściu z kościoła można pobrać kartki na wypominki. Wypełnione czytelnie kartki składamy w biurze parafialnym, by wybrać sobie dzień  w którym możemy przyjść na modlitwę za naszych zmarłych. Wypominki będą czytane:

-  dzisiaj o godz. 17.30, o godz. 18.00 w int. tych zmarłych Msza św.

- w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 18.30, o godz. 19.00 w int. tych zmarłych Msza św.

·        MSZA ŚWIĘTA ZA ZMARŁYCH

W czwartek 9 listopada o godz. 19.00 zostanie odprawiona Msza św. za zmarłych                 w ostatnim roku mieszkańców Ujeściska i zmarłych z naszych rodzin.  Prosimy przynieść znicze z imionami tych zmarłych.

·        ODPUSTY ZA ZMARŁYCH

W dniach od 1 do 8 listopada można zyskać odpust zupełny za zmarłych. Każdego dnia za jedną wybraną duszę. Warunki odpustu: nawiedzenie cmentarza, modlitwa za zmarłych odmówienie Wierze w Boga, modlitwa na intencję Ojca Świętego                         i przyjęcie Komunii Świętej.

·        SPOTKANIA

- Parafialny Zespół Caritas – wtorek 18.00

- Dzieci I komunijne – wtorek według podziału na grupy

- młodzież do bierzmowania – w ten wtorek spotkania nie ma!

- Apostolstwo Dobrej Śmierci - piątek 18.30

·        KURS KOMPUTEROWY

W poniedziałek i wtorek nie będzie kursu komputerowego.

·        KALENDARZE MISYJNE

Dziękujemy za Słowo Boże wygłoszone przez Ojca Oblata. Przy wyjściu Ojcowie Oblaci rozprowadzają kalendarze misyjne. Dochód przeznaczony jest na misje.

·        KURSY JĘZYKOWE

Spotkanie organizacyjne w sprawie kursu języka angielskiego i niemieckiego odbędzie się we wtorek 7 listopada o godz. 19,00.

·        MSZA ŚWIĘTA W INTENCJI OJCZYZNY

W sobotę 11 listopada zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny o godz. 18.00.

·        KOLONIE LETNIE

Organizujemy kolonie letnie dla dzieci w Muszynie w dniach 24. 06 – 7. 07. 2018 r.                        Zapisy w biurze parafialnym.

·        ZBIÓRKA NA SEMINARIUM

Z okazji patronalnego święta naszego Seminarium Duchownego w przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na utrzymanie Gdańskiego Seminarium Duchownego.

·        BUDOWA KOŚCIOŁA

Dziękujemy za ofiary złożone na budowę kościoła. W przyszłą niedzielę zbiórka do makiety na ogrodzenie kościoła.

·        ŻYCZENIA

Wszystkim jubilatom i solenizantom najbliższego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa.

Sentencja

Każda prawdziwa miłość musi mieć swój Wielki Piątek.

krd. Stefan Wyszyński

Liturgia Słowa